Ayumi w wywiadzie dla StarTalk!

Podczas swojego pobytu w Chinach, Ayumi udzieliła wielu krótkich wywiadów oraz jeden dłuższy w studiu. W 10 minutowym nagraniu rozmowy z dziennikarzem, Ayu opowiedziała o pracy i o sobie.
Jednym z pierwszych pytań była dawna współpraca z aktorem Shawnem Yue podczas kręcenia PV do singla Glitter/Fated z 2007 roku. Artystka z lekkim poczuciem winy przyznała, iż nie widziała go w żadnym filmie, a także że straciła z nim kontakt. Zaznaczyła jednak, że zostali przyjaciółmi.
Następnie przyszło pytanie o kolaborację z piosenkarzem JJ Linem, która miała miejsce rok temu. Hamasaki opowiedziała o procesie nagrywania utworu The Gift, a także o tym, iż chciała zaśpiewać go również po chińsku. Co ciekawe, wspomniała również, że nigdy wcześniej w tym języku nie śpiewała, co jest nieprawdą – w 2008 roku nagrała chińską wersję Who… . Ayu pochwaliła się za to swoją znajomością własnego imienia w języku mandaryńskim oraz kantońskim 🙂

W kolejnych pytaniach poruszone zostały tematy jej prywatności i wolnego czasu. Ayumi wyznała, iż nie lubi leniuchować i niemal każdy wolny czas poświęca pracy i tworzeniu nowych utworów. Dodała również, że część jej marzeń się spełniła, a część nie, co całkowicie akceptuje.
W dalszej rozmowie okazało się również, że gwiazda wybiera modne i eleganckie ubrania także w domowym zaciszu. Wypowiedział się na ten temat zapytany poza kamerą mąż Ayu.

W wiadomości do fanów Hamasaki poprosiła, aby pozostali sobą, a także powiedziała, że jest dumna z bycia kobietą (Azjatką).

Wideo z pełnym wywiadem możecie obejrzeć poniżej:

Opublikowane przez Loulines w dniu 10.03.2016

Brak komentarzy

Przepraszamy, opcja dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.